Populiariausia pasaulyje mokymo(si) sistema Moodle veikia kaip interneto tinklapis, kuriame talpinama mokymų informacija. Dėl šios priežasties mokymų sistemos naudotojams nereikia diegti jokių papildomų programų savo kompiuteryje ar kitame įrenginyje – pakanka interneto naršyklės.
Paprastai prie konkrečios mokymų informacijos prieiga suteikiama tik tiems, kam informacija skirta. Saugumas užtikrinamas kuriant prisijungumus naudotojams ir/ar jų grupėms.
Moodle sistemoje mokymų medžiaga gali būti pateikiama įvairiais būdais ir formatais: galima talpinti nuorodas, tekstus, nuotraukas, vaizdo/garso įrašus, prisegti dokumentus. Taip pat gausu daug bendravimo bei žinių tikrinimo įrankių: net keleto tipų diskusijų forumai, pokalbiai realiu laiku, ne tik tradicinio formato (klausimai su atsakymų variantais) testai, bet ir sudėtingesnės (tuo pačiu ir įdomesnės) užduotys – atviri klausimai, dėlionės, vaizdo klausimai ir t.t.
Su mokymų sistema kartu diegiami ir įrankiai, skirti mokymų procesus valdantiems žmonėms (dėstytojams, sistemos valdytojams ir pan.): besimokančiųjų progreso, žinių įsisavinimo sekimo bei vertinimo sistema, naudotojo atliekamų veiksmų įrašymas (paprasta stebėti konkretaus naudotojo vienai ar kitai užduočiai atlikti skirtą laiką bei kitus veiksmus).
Moodle – daugiakalbė sistema, turinti galimybę vieno mygtuko paspaudimu pakeisti ne tik meniu puntų ar atskirų modulių, bet ir visos sistemoje talpinamos medžiagos kalbą.
Susisiekite ir, susitikę Jums patogiu laiku, apie Moodle sistemą bei jos pritaikymo galimybes Jūsų veikloje pakalbėsime išsamiau.