Programavimo paslaugos

Python – plataus panaudojimo, puikiais greitaveikos rodikliais pasižyminti programavimo kalba, todėl užduotis dažniausiai atliekame būtent su Python.

Šia programavimo kalba yra sukurtas web (interneto) karkasas Django – tai dažniausiai internete naudojamų funkcijų rinkinys, tad pasitelkus Django itin sparčiai sukursime įmonės reprezentacinį tinklapį, el. parduotuvę ar net sudėtingiausią CRM sistemą.

teikiamos Programavimas paslaugos:

Pagrindinis Django privalumas, palyginus to tokiomis sistemomis kaip Wordpress ar Joomla yra tas, jog su Django sukurta sitema atlieka tik tai, ko iš tiesų jums reikia. Prisiminkite atsiverstą Wordpress, Magento, Joomla ar bet kurios kitos populiarios internetinės sistemos administravimo puslapį – kiek jame yra meniu punktų, funcijų, kurių niekada nenaudojate, galbūt net jų reiškmė neaiški?

Techninėje dalyje, t.y. serveryje (kuriame talpinamos populiariosios sistemos) vyksta dar daugiau nereikalingų procesų, vykdomos funkcijos, nors jų nenaudojate ir, tikėtina, daugumos jų niekada neprireiks.

Funkcijų, kurių nenaudojate, egzistavimas ir veikimas reikškia tik vieną – mažta jūsų sistemos greitaveika, švaistomi serverio ištekliai, kenčia sistemos saugumas ir, pagaliau, apsunkinamas sistemos administravimas bei priežiūra.

Django yra puikiai dokumentuota, Python kodas lengvai skaitomas, o jūsų naujajai sistemai (nepriklausomai nuo sistemos sudėtingumo) paruošime dokumentaciją, tai, savo ruožtu, įgalins sistemos naudojimą daugelį metų bei iš esmės neribotas funkcines plėtros galimybes – nuo darbuotojų darbo laiko skaičiuoklės iki kompiuterio mokymu grįstų rekomendacijų jūsų klientams.