Main menu

Apie programinę įrangą

Nemokama

„Didelės išlaidos“, – pagalvos kone kiekvienas vos išgirdęs žodžius „programinė įranga“. O ar žinote, jog tas pačias ir net daugiau funkcijų atliekančias programas galite legaliai naudoti nemokėdami už jas nei lito? Be to, profesionaliai įdiegtos Atviro kodo programos naudoja daug mažiau resursų, tad sutaupyti galima net ir renkantis kompiuterinę įrangą.

Pažangu

Mūsų siūlomų produktų pagrindas – internetas, todėl naudotis programine įranga galima bet kuriame kompiuteryje ar išmaniajame telefone. Pasaulyje plačiausiai naudojamos bei nuolat tobulinamos PHP, MYSQL, AJAX ir kt. technologijos – puikiausias pasirinkimas, užtikrinantis greitaveiką, duomenų saugumą ir neribotas galimybes.

Saugu

Tai svarbu visiems, o ypač tai aktualu verslui. Retas kuris džiaugiasi netekęs svarbių dokumentų ar „nutekėjusia“ informacija. Atviro kodo programinę įrangą kuria bei tobulina milijonai IT specialistų iš viso pasaulio, todėl naudojimui paruoštos programos yra ypač saugios ir patikimos – nebaisūs nei virusai, nei programišiai.

Moodle

Mokymo(si) sistema Moodle

Populiariausia pasaulyje mokymų valdymo sistema, skirta įvairaus pobūdžio mokymams organizuoti.

Daugiau apie Moodle
Zabbix

Stebėjimų sistema Zabbix

Verslo klasės Atviro kodo programinė įranga, skirta įvairių įrenginių bei programinės įrangos stebėjimui.

Daugiau apie Zabbix
Joomla!

Tinklapių sistema Joomla!

Pažangiausia ir populiariausia internetinių tinklapių kūrimo bei jų turinio valdymo sistema pasaulyje.

Daugiau apie Joomla!