Main menu

Stebėjimų sistema Zabbix

Zabbix – verslo klasės Atviro kodo programinė įranga, skirta įvairių įrenginių bei programinės įrangos stebėjimui. Daugelio IT profesionalų nuomone, Zabbix savo funcionalumu, patogumu bei pritaikymo galimybėmis gerokai lenkia kitas panašios paskirties sistemas (tokias kaip Nagios, Munin, Cacti, BigBrother ir kt.). 

Profesionaliai paruošta ir įdiegta Zabbix sistema atlieka tris pagrindines funkcijas:

  1. kaupia įrenginių/įrangos veikimo statistiką, ją sistemina ir pateikia analizei;
  2. apie kilusias problemas (sutrikimus) automatiškai informuoja atsakingą darbuotoją (-us);
  3. automatiškai sprendžia pastebėtas problemas.

Patogus duomenų apie įrenginių/įrangos būklę realiu laiku vaizdavimas, automatiniai pranešimai apie kilusias problemas bei automatizuoti jų sprendimai svariai prisideda prie IT, telekomunikacijų, medijos, pramonės ir kt. srityse dirbančių įmonių veiklos efektyvumo kėlimo. Įrenginių/įrangos stebėjimą patikėjus Zabbix sistemai, atsiranda galimybė gerinti teikiamų paslaugų ar gaminių kokybę, optimizuoti išlaidas ir pagrindinį dėmesį skirti verslo plėtrai.

 

Susipažinkite su teikiamomis Zabbix paslaugomis ir kreipkitės vienu iš nurodytų kontaktų dėl susitikimo, kurio metu išsamiau susipažinsite su Zabbix bei aptarsime šios sistemos panaudojimo galimybes Jūsų veikloje.Ignas Petraitis, AKSI LT